O firmie

Kazimierz Żądło & Synowie to firma rodzinna od wielu już lat działająca na terenie Wielkopolski.

Od 1981 roku specjalizujemy się w produkcji schodów oraz drzwi. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę, co gwarantuje wysoką jakość naszych usług.

Nasze produkty

Nasze produkty to przede wszystkim indywidualne realizacje dostosowane do potrzeb i wymagań każdego klienta.

Szczególne miejsce w  ofercie zajmują schody gięte, wykonywane w różnych stylach: od rustykalnego po nowoczesny. Z kolei drzwi – kolejny nasz produkt firmowy w zależności od upodobań klienta przyjmują realizacje nowoczesne z wykorzystaniem szkła i metalu oraz stylizowane zdobione frezami czy ręczną rzeźbą. W ramach zlecenia wykorzystujemy również elementy  metaloplastyki.

1981

Założenie firmy

1000+

Wykonane schody

2000+

Wykonane drzwi
Produkcja

Przy produkcji wykorzystujemy nowoczesne technologie, które nieustannie monitorujemy i modernizujemy.

W 2005 roku uzyskaliśmy dofinansowanie z funduszy unijnych, co spowodowało unowocześnienie procesów technologicznych i jeszcze bardziej podniosło jakość naszych wyrobów. Do produkcji używamy litego drewna : dębu, buku, sosny, w szerokiej gamie kolorystycznej. Wykorzystujemy wyłącznie drewno sezonowane a następnie suszone w komorze. Gwarantuje to jego jakość i trwałość.

Działamy bez pośredników

Nasza oferta obejmuje bezpłatna wycenę oraz wymiarowanie u klienta, przygotowanie projektu (wykonanego techniką komputerową) jego realizację oraz montaż. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i technologie.

Wysoką jakość naszych wyrobów potwierdzają nagrody i wyróżnienia będące powodem naszej dumy i satysfakcji.

Zapytanie ofertowe

Zapytanie ofertowe na zakup usługi badawczo-rozwojowej Program Operacyjny Inteligentny Rozwój 2014-2020

Oś priorytetowa II: Wsparcie otoczenia i potencjału przedsiębiorstw do prowadzenia działalności B+R+I

Działanie 2.3: Proinnowacyjne usługi dla przedsiębiorstw

Poddziałanie 2.3.2: Bony na innowacje dla MŚP

W związku z planowanym uczestnictwem jako Wnioskodawca w konkursie w ramach poddziałania 2.3.2. Bony na innowacje dla MŚP Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 oraz obowiązkiem dokonywania zakupów zgodnie z zasadą konkurencyjności, firma SCHODY I DRZWI ŻĄDŁO SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Ratajach zaprasza do składania ofert cenowych dotyczących wykonania usługi badawczo-rozwojowej, polegającej na: opracowaniu koncepcji modułu konstrukcyjnego drewnianego ACROSS, klejonego w technologii krzyżowej, do produkcji drzwi intarsjowanych, balustrad przestrzennych oraz paneli zdobionych krzywoliniowo.

Kazimierz Żądło & Synowie to gwarancja piękna i jakości produktu.

Adres firmy


Rataje, ul. Margonińska 47
64-800 Chodzież

Kontakt


Adres e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefon kontaktowy:
+48 67 28 28 075

Wykonanie: Empressia